موبایل

رندرهای جدید ظاهر گوشی وان پلاس ۹ پرو را بهتر نشان می‌دهند

اوایل ماه جاری اولین رندرهای گوشی جدید وان پلاس یعنی وان پلاس ۹ پرو منتشر شد. این تصاویر نشان می‌دادند این شرکت نحوه آرایش دوربین را به شیوه مشابه در سری ۸ تی و سری نورد تغییر داده است، به جای این که همچنان به استفاده از طراحی  ۸ پرو و ۷ پرو ادامه دهد.

رندرهای جدید ظاهر گوشی وان پلاس 9 پرو را بهتر نشان می‌دهند

در چنین تصاویری دو ماژول بزرگ دوربین به همراه دو لنز کوچک‌تر دیده می‌شوند. استفاده از یک لنز عریض، فوق عریض و تله‌فوتو قطعی به نظر می‌رسد، ولی عملکرد دوربین چهارم مشخص نیست و شک داریم دوربین بحث‌برانگیز مادون قرمز گوشی اخیر وان پلاس مجددا برگردد.

همچنین با نگاه به ظاهر آن امکان ندارد یک دوربین پریسکوپ باشد.

در هر صورت، سایت LetsGoDigital و کاربر معروف توئیتر Concept Creator در همکاری با یکدیگر رندرهای جدید و واقعی‌تری از این دستگاه را ایجاد کردند.

در این تصاویر اگر به خمیدگی‌های اطراف نمایشگر دقت کنیم شدت آن در مقایسه با گوشی وان پلاس ۸ پرو بیشتر است.

نمایشگر ابعاد ۶.۷ اینچ خود را حفظ خواهد کرد که در مدل‌های پرو اخیر این شرکت به یک استاندارد تبدیل شده است. همچنین شایعاتی شنیده می‌شود مبنی بر این که نرخ تازه‌سازی نمایشگر به ۱۴۴ هرتز افزایش پیدا خواهد کرد و گوشی وان پلاس ۹ پرو اسپیکرهای استریو قدرتمند با پشتیبانی از فناوری دالبی اتموس دارد.

به هرحال، رندرهای وان پلاس ۹ یک نمایشگر تخت را نشان می‌دهند.

دو گوشی وان پلاس ۹ و ۹ پرو انتظار می‌رود زودتر از موعد تصور در اواسط مارس وارد بازار شوند. علت آن می‌تواند واکنش به عرضه زود هنگام سری گلکسی اس ۲۱ یا فاصله انداختن بیشتر بین زمان عرضه سری وان پلاس ۹ و مدل ۹ تی سال آینده باشد.

دو گوشی OnePlus 9 و ۹ Pro مجهز به چیپست جدید اسنپ‌دراگون ۸۷۵ خواهند بود که در همین هفته رسما معرفی می‌شود

تا حالا دو گوشی مورد نظر مجهز به این چیپست و ۸ گیگابایت رم در بنچمارک Geekbench محک خوردند تا افزایش رم نسبت به نسل قبلی رخ نداده باشد.

گرچه، سرعت شارژ به ۶۵ وات افزایش پیدا خواهد کرد که برای اولین بار مدل ۸T از چنین سرعتی پشتیبانی کرد.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا