بررسی کامپیوترپردازنده گرافیکیمصاحبه

مراسم معارفه کارت گرافیک جدید انویدیا در یوتیوب

انویدیا اعلام کرده است که نطق اصلی مراسم GTC 2020 روز ۱۴ می از طریق کانال رسمی یوتیوب این برند پخش خواهد شد.

این مراسم قرار بود روز ۲۳ مارس آغاز شود، اما همانند بسیاری دیگر از رویدادهای حوزه تکنولوژی، تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفت و تغییراتی در زمان و نحوه برگزاری آن به وجود آمد.

در این نطق مدیر عامل Nvidia جدید ترین دستاورد های این شرکت را در زمینه هوش مصنوعی، قابلیت های قدرتمند پردازشی، علم داده ها، ماشین های خود هدایت شونده، سیستم بهداشت و درمان، و کارت گرافیک جدید معرفی خواهد کرد.

انتظار می رود قسمت مربوط به کارت گرافیک این نطق از پیش ضبط شده بیشتر از سایر زمینه ها مورد استقبال قرار گیرد، چرا که انویدیا برای رونمایی از محصول گرافیکی جدید برنامه ریزی کرده است. اما به احتمال زیاد این محصول جدید نوعی کارت گرافیکی مخصوص سرور خواهد بود و قرار نیست سری RTX 3000 در این رویداد معرفی شود.

با این حال آشنایی با این کارت گرافیک مخصوص سیستم های سرور و پیشرفت هایی که در آن صورت گرفته است می تواند جذاب باشد، چرا که تا حدودی نشان دهنده رویکرد انویدیا در تولید کارت های گرافیکی Geforce است.

همچنین ممکن است صحبت هایی در مورد کارت های گرافیکی مورد انتظار سری RTX 3000 رد و بدل شود. همانطور که گفتیم این نطق از طریق یوتیوب پخش خواهد شد و جمعیت کثیری آن را مشاهده خواهند کرد. این می تواند فرصتی مناسبی برای انویدیا باشد تا حداقل به کارت گرافیک فوق قدرتمند خود اشاره کند. اما فعلا باید منتظر بود تا تصمیمات شرکت در این باره مشخص شود.

علاوه بر کارت گرافیک، در گذشته وعده هایی در رابطه با معرفی محصولات جدید و هیجان انگیز در GTC داده شده بود. با وجود اینکه فرمت برگزاری این رویداد به صورت آنلاین خواهد بود، بعید به نظر می رسد تغییری در برنامه های معرفی محصول حاصل شده باشد. در هر صورت فقط چند هفته باقی مانده است تا مشخص شود Nvidia در این مدت چه نوآوری هایی را خلق کر‌ده است.

طبق ادعای انویدیا، بیش از ۴۵ هزار نفر برای شرکت در رویداد دیجیتال GTC ثبت نام کرده اند و قرار است بیش از ۳۰۰ گفتگوی از پیش ضبط شده پخش شود. همچنین ده ها جلسه از طریق ویدیوکنفرانس برگزار خواهد شد.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا