بررسی موبایل

تست مقاومت وان پلاس ۸ پرو و ویدیوی کامل آن منتشر شد

برند وان پلاس با عرضه مدل وان پلاس ۸ پرو به قیمت ۸۹۹ دلار رسما وارد بازار تلفن های هوشمند تراز اول شده است و با برند های مطرح در این زمینه رقابت می کند ؛ در چنین سطحی کوچک ترین خطا یا عدم کفایت دستگاه در شرایط گوناگون می تواند کاسه صبر خریداران را لبریز کند ؛ مخصوصا در تست مقاومت وان پلاس ۸ پرو که همه به آن نظاره نشسته اند.

در همین راستا یکی از کانال های معروف یوتیوب که سابقه طولانی در زمینه تست فیزیکی دستگاه های الکترونیکی جدید دارد، به تازگی جدید ترین و تا این لحظه بهترین گوشی هوشمند وان پلاس را مورد بررسی قرار داده است.

در ادامه می توانید ویدیو مربوط به تست مقاومت وان پلاس ۸ پرو را تماشا کنید:

خلاصه ویدیو:

خلاصه ویدیو برای کسانی که به دلیل طولانی بودن آن را تماشا نکردند این است صفحه نمایش OnePlus 8 Pro طبق مقیاس سختی موس در سطح ۶ قرار می گیرد و اگر شدت خراش بیشتر باشد ممکن است این مقدار تا ۷ افزایش پیدا کند.

چنین امتیازی برای صفحه نمایش شیشه ای یک تلفن هوشمند پرچمدار نقطه قوت به حساب نمی آید، اما با توجه به قیمت و سایر ویژگی های ۸ Pro قابل درک است.

شکاف خروجی صدای در هنگام مکالمه از جنس پلاستیک است، بدنه و دکمه ها فلزی هستند، شما می توانید صفحه نمایش را به مدت ۳۰ ثانیه در تماس مستقیم با شعله قرار دهید، اما اگر از ۳۰ ثانیه تخطی کنید لکه ای سفید روی صفحه ظاهر می شود.

در تست انعطاف پذیری نیز وان پلاس ۸ پرو زیر فشار موقتا خم می شود، اما خبری از شکستگی یا آسیب دائمی نیست.

اگر مایلید بیشتر در مورد تلفن هوشمند وان پلاس ۸ پرو بدانید، می توانید نقد و بررسی این محصول را اینجا مطالعه کنید.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا