موبایل

تصاویر رسمی گوشی وان پلاس ۸T و مشخصات آن منتشر شد

وان پلاس از گوشی وان پلاس ۸T در ۱۴ اکتبر رونمایی خواهد کرد و این شرکت قبلا یک ویدئو تبلیغاتی رسمی از این گوشی منتشر کرده بود.

این ویدئوی ۱۷ ثانیه‌ای پنل پشتی این گوشی را نشان می‌دهد و حالا به لطف فهرست محصول سایت JD.com می‌توانیم این گوشی را از نمای جلو و طرفین نیز ببینیم، چون تصاویر رسمی آن بارگذاری شده است.

این تصاویر چیز جدیدی را دقیقا به ما نشان نمی‌دهند، ولی می‌توانیم آن‌ها را مهر تاییدی روی ظاهر گوشی وان پلاس ۸T بدانیم.

این گوشی برخلاف نسل قبلی خود یعنی وان پلاس ۸ که نمایشگر خمیده دارد، حالا از یک پنل نمایش اولد تخت استفاده خواهد کرد.

حفره نمایشگر در گوشه بالا سمت چپ باقی می‌ماند و دکمه‌های تنظیم حجم صدا در سمت چپ، دکمه پاور و اسلایدر هشدار فیزیکی سمت راست هستند.

فهرست محصول سایت JD.com همچنین مشخصات کلیدی گوشی OnePlus 8T را یک نمایشگر با نرخ تازه‌سازی تصویر ۱۲۰ هرتز، شارژ سریع ۶۵ وات، ۴ دوربین در پنل پشتی و یک بدنه باریک و سبک اعلام می‌کند.

۴ دوربین پشتی شکلی مانند حرف L دارند و تکمیل‌کننده آن‌ها یک حسگر دمای نور و فلاش ال‌ای‌دی دوتایی است.

تصاویر رسمی گوشی وان پلاس 8T و مشخصات آن منتشر شد

از طرف دیگر، «لی جون» هم‌بنیان‌گذار و مدیر ارشد اجرایی شرکت وان پلاس تصویر دیگری را منتشر کرده است که نشان می‌دهد مدل ۸T ضخامت و وزن به ترتیب ۸.۴ میلی‌متر و ۱۸۸ گرم دارد.

با وجود این که آقای «جون» تلاش می‌کند این گوشی را «یکی از معدود پرچم‌دارهای سبک و باریک» معرفی کند، ولی این ابعاد واقعا استاندارد هستند، چون بخواهیم مقایسه کنیم گوشی وان پلاس باریک‌تر و همچنین سبک‌تر است.

این فروشگاه الکترونیکی معروف قیمت رسمی گوشی وان پلاس ۸T را فاش نکرده است، ولی اخبار دیگر به قیمت بین ۵۵۰ تا ۷۵۰ یوورو اشاره می‌کند.

با این حال، فاصله چندانی با چهارشنبه برای کسب اطلاعات بیشتر نداریم.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا