موبایل

پرچم‌دارهای سال آینده ریلمی مجهز به دوربین زیر نمایشگر خواهند بود

طی چند سال گذشته، شرکت‌های متعدد سازنده گوشی‌های هوشمند سعی کردند تجربه کار با نمایشگر تمام صفحه را برای کاربران فراهم کنند.

ابتدا همه چیز با کاهش ضخامت اطراف نمایشگر شروع شد و سپس داخل بریدگی نمایشگر دوربین سلفی قرار داده شد و بعضی از شرکت‌ها نیز از مکانیسم دوربین جلو پاپ‌آپ استفاده کردند.

گام منطقی بعدی فناوری دوربین زیر نمایشگر است که شرکت‌ها قصد دارند به استفاده از آن رو بیاورند. شرکت ZTE اخیرا توانست اولین گوشی هوشمند مجهز به دوربین زیر نمایشگر یعنی گوشی Axon 20 5G را وارد بازار کند.

پرچم‌دارهای سال آینده ریلمی مجهز به دوربین زیر نمایشگر خواهند بود

جدا از این برند چینی، شیائومی نیز فناوری دوربین زیر نمایشگر خود را به نمایش گذاشته و حالا نوبت ریلمی رسیده است.

آقای «Xu Qi» معاون رئیس شرکت ریلمی گوشی هوشمندی را با فناوری دوربین زیر نمایشگر تبلیغ کرده است تا نشان دهد پرچم‌دار بعدی این شرکت یک نمایشگر تمام صفحه دارد و از این فناوری جذاب استفاده می‌کند.

او مشخص نکرده است این شرکت چه زمانی می‌خواهد گوشی با چنین راه‌حلی وارد بازار کند، ولی یکی از کاربران معروف شبکه اجتماعی ویبو با نام کاربری Digital Chat Station فاش کرده است سال آینده باید منتظر تولید انبوه گوشی‌های ریلمی با دوربین زیر نمایشگر باشیم.

پرچم‌دارهای سال آینده ریلمی مجهز به دوربین زیر نمایشگر خواهند بود

شیائومی نیز ظاهرا قصد دارد سال آینده Mi 11 را با چنین دوربینی بسازد. با آن که چنین اخباری هیجان‌انگیز است، ولی امیدواریم کیفیت دوربین جلو نیز عالی باشد، چون گوشی Axon 20 یک دوربین جلو با کیفیت پایین‌تر از حتی یک میان‌رده دارد.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا