آموزشتلفن هوشمند / تبلت

چگونه می توان در گوشی های اندرویدی مکالمات خود را ضبط کنیم؟

نرم افزار های ضبط تماس می توانند مکالمات صوتی شما را ضبط و ذخیره می کنند؛ در حال حاضر اپلیکیشن هایی وجود دارند که امکان ضبط صدا را در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار می دهند.

از سوی دیگر، بسیاری از تلفن های هوشمند اندوریدی امروزی دارای قابلیت ضبط تماس هستند و نیازی به ابزار های ثانویه برای ضبط مکالمات ندارند.

ما در این مقاله قصد داریم نحوه ضبط مکالمات در دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید را به کمک اپلیکیشن ها و بدون آن ها آموزش دهیم.

ضبط تماس های صوتی در اندروید بدون اپلیکیشن

همانطور که قبلا گفتیم، بسیاری از برند های تولید کننده تلفن های نظیر شیائومی ، سامسونگ ، وان پلاس و … ابزار ضبط مکالمات گوشی را به قسمت تماس های صوتی مدل های جدید خود اضافه کرده اند.

این یعنی لازم نیست برای ضبط صدا در طول تماس اپلیکیشن های دیگری را روی دستگاه نصب کنید. کافیست تماس را برقرار کنید و منتظر بمانید تا مخاطب آن را جواب دهد؛ سپس روی آیکن سه نقطه منو ضربه بزنید و در میان گزینه هایی که این منو ارائه می دهد، “Record call” را انتخاب کنید.

ضبط مکالمات گوشی

پس از انتخاب گزینه “Record Call” فرایند ضبط مکالمه صوتی آغاز می شود و شما نوتیفیکیشن آن را به شکل آیکن ضبط تماس روی صفحه نمایش مشاهده می کنید. زمانی که تماس به پایان برسد، مکالمه ضبط شده به صورت خودکار در حافظه دستگاه ذخیره می شود. برای دسترسی به تماس های ضبط شده می توانید به پوشه “CallRecord” در حافظه دستگاه یا کارت حافظه SD مراجعه کنید.
اپلیکیشن های ضبط تماس برای اندروید
اما در گوشی های اندرویدی که ابزار ضبط مکالمه به صورت پیش فرض در اپ تماس آن ها گنجانده نشده است، بهترین راه حل کمک گرفتن از اپلیکیشن هایی است که به این منظور طراحی شده اند و شما می توانید آن ها را از فروشگاه Google Play Store دانلود کنید. در حال حاضر بهترین اپلیکیشن های ضبط تماس صوتی که به راحتی امکان ضبط مکالمات را فراهم می کنند عبارتند از:

Automatic Call Recorder

Call Recorder – Cube ACR

Call Recorder Automatic

Automatic Call Recorder – Recorder & smart apps

Call Recorder – Automatic Call Recorder

این اپلیکیشن ها جزو محبوب ترین های فروشگاه پلی استور هستند و امتیازات بالایی دریافت کرده اند. کار کردن با این اپلیکیشن ها نیز بسیار آسان است و شما به راحتی می توانید مکالمات را در طول تماس های صوتی ضبط کنید.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
pcmobitech

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا