بازی ویندوزنرم‌افزار و اپلیکیشن

بازی Red Dead Redemption 2 به ایکس باکس خواهد آمد

مایکروسافت قصد دارد بازی Red Dead Redemption 2 را در اختیار کاربران سرویس Xbox Game Pass قرار دهد. این بازی سبک اکشن – ماجراجویی یکی از عناوین برتر استودیو Rockstar Games است که به صورت انحصاری برای پلی استیشن تولید شده است. بنابراین دسترسی کاربران ایکس باکس به این بازی می تواند اتفاق مهمی باشد. طبق برنامه ریزی ها قرار است در تاریخ ۷ می Red Dead Redemption 2 به سرویس اضافه شده و همزمان Grand Theft Auto V که یکی دیگر از عناوین برتر استودیو است از دسترس خارج شود. این یعنی کاربران ایکس باکس کمتر از دو هفته وقت دارند تا بازی GTA V معروف را در کنسول خود تجربه کنند.

کسانی که به سرویس Xbox Game Pass دسترسی دارند، از همین حالا می توانند با استفاده از اپلیکیشن موبایلی این سرویس برای دانلود بازی Red Dead Redemption 2 اقدام کنند و آماده باز شدن دسترسی در ماه آینده باشند. این بازی در کنسول ایکس باکس شامل دسترسی رایگان به دنیای مشترک Red Dead Online نیز می شود. نکته مهم دیگر این است که بازی مذکور فقط روی کنسول Xbox One اجرا خواهد شد.

اگر هنوز عضو سرویس های ویژه ایکس باکس نیستید، مایکروسافت در حال حاضر سرویس Xbox Game Pass Ultimate را ارائه می دهد که ترکیبی از Xbox Live Gold و Xbox Game Pass است. هزینه این پکیج برای ماه اول فقط ۱ دلار است که پس از آن به ۱۴.۹۹ برای هر ماه اشتراک افزایش پید خواهد کرد. امکان خرید سرویس Xbox Game Pass به صورت تکی نیز وجود دارد که در این صورت باید ماهیانه ۹.۹۹ دلار پرداخت شود.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا