موبایل

گوشی Redmi K30i ، دوربین ۶۴ مگاپیکسل یا ۴۸ مگاپیکسل؟

گوشی شیائومی Redmi K30 که دسامبر سال گذشته روانه بازار شد دو نسخه متفاوت داشت. نسخه اول که مخصوص کاربران چینی بود و از اینترنت نسل پنجم پشتیبانی می کرد، و نسخه دوم که در سطح جهانی عرضه شد و فقط بستر لازم برای اینترنت ۴G را فراهم می کرد. اما حالا شایعاتی وجود دارد که طبق آن ها قرار است شیائومی Redmi K30i ارزان ترین گوشی ارائه دارای اینترنت ۵G باشد و این قابلیت را در داخل و خارج از چین به کاربران ارائه دهد.

اما برای در اختیار داشتن لقب ارزان ترین گوشی دارای اینترنت ۵G بهایی وجود دارد که باید پرداخته شود. به نظر می رسد این مورد دوربین Redmi K30i قربانی شده است تا قیمت نهایی این تلفن هوشمند کاهش یابد. گفته می شود سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی برای سیستم دوربین چهارگانه این گوشی در نظر گرفته شده است و به این ترتیب خبری از سنسور ۶۴ مگاپیکسلی به کار گرفته شده در مدل Redmi K30 نخواهد بود.

این اطلاعات ظاهرا توسط یکی از اعضای تیم توسعه اپلیکیشن MIUI Camera برای دوربین گوشی Redmi K30 5G فاش شده است. از آنجایی که این مدل در چین دارای دوربین ۶۴ مگاپیکسلی است، می توان گفت این شایعات به احتمال زیاد شامل حال دوربین نسخه جهانی مدل K30i می شود.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا