آموزشاپلیکیشن آیفوننرم‌افزار و اپلیکیشن

تغییر نام ایردراپ در آیفون – چطور نام ایردراپ را در آیفون و آیپد تغییر دهیم ؟

ایردراپ به شما اجازه می‌دهد سریعا فایل‌ها را به صورت بی‌سیم بین آیفون‌ها ، آیپدها و مک‌ها انتقال دهید. زمانی که یک سند را به اشتراک می‌گذارید، فرد پذیرنده نام دستگاه فرستنده را خواهید دید.

اگر دوست ندارید نام ایردراپ در آیفون خود را تغییر کنید، خیلی سریع این کار را می‌توانید انجام دهید. نحوه انجام این کار در این مطلب کیمیانو آموزش خواهیم داد.

چطور نام ایردراپ دستگاه‌های اپل و در آیفون خود را تغییر دهید؟

قبل از شروع مهم است بدانید نام ایردراپ دستگاه شما، مشابه با نام کلی دستگاه‌تان است که ممکن است زمان گرفتن نسخه پشتیبان از آیفون یا آیپد خود در فهرست دستگاه‌های داخل حساب آیکلادتان ببینید.

به صورت پیشفرض، این نام، اسم کوچک شما و شماره مدل خواهد بود مانند «Amin’s iPhone 12 Pro Max» یا «Maryam’s iPad Pro». برای تغییر این اسم باید به بخش تنظیمات بروید.

ابتدا در آیفون یا آیپد خود بخش تنظیمات (Settings) را باز کنید.


به مسیر Settings > General بروید و آهسته روی گزینه «About» بزنید.


در این منو، اسم فعلی ایردراپ خود را نزدیک به بالای صفحه خواهید دید. روی «Name» آهسته بزنید و یک اسم جدید را وارد کنید.


در صفحه Name، روی ناحیه ورود متن آهسته بزنید و نام جدید را برای دستگاه خود وارد کنید و سپس روی عبارت «Done» آهسته بزنید. این نام حالا نام ایردراپ دستگاه شما خواهد بود.

تغییر نام ایردراپ در آیفون
مرتبه بعدی که یک سند را با ایردراپ فرستادید، در آیفون، آیپد یا مک فرد پذیرنده نامی دیده خواهد شد که در بالا اضافه کردید.

تغییر نام ایردراپ در آیفون
در فرستادن تصاویر و ویدئوها به صورت بی‌سیم مانند یک کار جادویی لذت ببرید. کافی است تصور کنید به ۲۰۰ سال قبل برگشتید و اگر به فردی بگویید این کار را می‌توانید انجام دهید، فورا دوست دارد یک آیفون بخرد. واقعا برای او متاسف هستیم!

امیدواریم آموزش تغییر نام ایردراپ در آیفون توانسته باشید نیاز کاربر گرامی را برآورده سازد.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا