موبایل

گوشی گلکسی اس ۲۱ پلاس در بنچمارک Geekbench محک زده شد

گزارش های تایید نشده ادعا می‌کنند که چیپست اگزینوس ۱۰۰۰ از اسنپ‌دراگون ۸۷۵ سریع‌تر خواهد بود، ولی نمی‌توانیم هنوز تایید کنیم از اگزینوس ۱۰۰۰ در سری جدید پرچمدار گلکسی اس استفاده خواهد شد.

گزارش‌های اولیه بر اساس نتایجی بودند که نمی‌توانیم صحت آن‌ها را تایید کنیم.

گوشی گلکسی اس 21 پلاس در بنچمارک Geekbench محک زده شد

حالا خبر دیگری منتشر شده است که مربوط به تست گوشی گلکسی اس ۲۱ پلاس در این بنچمارک بوده و نشان می‌دهد امتیازهای آن به مراتب کمتر است.

باید دقت کنید امتیاز صفحه برای گوشی با شماره مدل SM-G996B  (احتمالا مدل اروپایی +S21) چیپست را اگزینوس ۲۱۰۰ معرفی می کند که ظاهر یک چیپست کاملا متفاوت است.

تصاویر زیر امتیاز چیپست شایعه شده اگزینوس ۱۰۰۰ و اسنپ‌دراگون ۸۷۵ را نشان می دهند.

گوشی گلکسی اس 21 پلاس در بنچمارک Geekbench محک زده شد

گوشی گلکسی اس 21 پلاس در بنچمارک Geekbench محک زده شد

این گوشی باید ۸ گیگابایت رم داشته باشد و احتمالاً ۶.۷۷ گیگابایت آن برای پردازنده گرافیکی رزرو شده است. این مقدار با رم گوشی گلکسی اس ۲۰ پلاس ۴G برابری می کند.

گرچه، مدل‌های ۵G این گوشی ۱۲ گیگابایت رم دارند. سرعت کلاک پایه باید ۲.۲۱ گیگابایت باید برای کلاستر کوچک پردازنده باشد، چون به هر دلیلی این بنچمارک همیشه امتیاز کلاستر کوچک را گزارش می‌دهد.

بخواهیم مقایسه کنیم هسته‌های کورتکس A55 اگزینوس ۹۹۰ سرعت کلاک ۲ گیگاهرتز دارند، بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم تمام هسته‌ها کمی اورکلاک شدند.

البته هنوز مشخص نیست این پردازنده از کدام هسته‌ها استفاده خواهد کرد (گفته می‌شود اگزینوس ۱۰۰۰ هسته جدید کورتکس ایکس وان دارد).

همچنین گوشی گلکسی اس ۲۱ پلاس (اگر دستگاه حاضر در این بنچمارک، همین گوشی باشد) باید از سیستم عامل اندروید ۱۱ استفاده کند ، بنابراین سیستم عامل گزارش شده جای تعجب ندارد.

علاه بر این، باید اشاره کنیم ظرفیت باتری این مدل دیروز لو رفته بود تا مشخص شود این گوشی مجهز به یک باتری ۴۸۰۰ میلی آمپر ساعت است تا در مقایسه با اس ۲۰ پلاس سال قبل ۳۰۰ میلی آمپر ساعت باتری بزرگتر داشته باشد.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا