موبایل

آیا گوشی گلکسی زد فلیپ لایت در راه است؟

آینده گوشی‌های هوشمند تاشو مشخص نیست، ولی از یک نکته مطمئن هستیم: این گوشی‌ها در حال حاضر قیمت بالایی دارند. در گذشته، اخباری به گوش می‌رسید که سامسونگ در حال کار روی گوشی گلکسی زد فولد لایت است که قیمت کمتری از زد فولد ۲ دارد، ولی ظاهرا پروژه ساخت این گوشی لغو شده است.

منبع این اطلاعات آقای «راس یانگ»، بنیان‌گذار شرکت DSCC و یکی از منابع خبری موثق در مورد محصولات تاشو است (با یک سابقه قابل قبول). او می‌گوید مدتی است اخباری در مورد گوشی زد فولد لایت به گوش او نمی‌رسد تا مشخص کند نباید منتظر آن باشیم.

گرچه، نباید امید خود را برای خرید یک گوشی تاشو ارزان از دست دهیم. چون اخیرا به دست یانگ اطلاعاتی در مورد گوشی گلکسی زد فلیپ لایت رسیده است که قیمت کمتری از زد فلیپ خواهد داشت. جالب است، زد فولد لایت شیشه فوق‌العاده نازک مدل استاندارد دیگر را نگه خواهد داشت.

آیا گوشی گلکسی زد فلیپ لایت در راه است؟

این اخبار متفاوت با شایعات مربوط به گوشی گلکسی زد فولد لایت است که قرار بود برای کاهش هزینه‌ها مانند نسل ابتدایی گلکسی فولد روی نمایشگر را کاملا پلاستیک پوشانده باشد.

اگر گوشی گلکسی زد فلیپ لایت وارد بازار شود، بدون شک قیمت کمتری از زد فلیپ دارد و به همین دلیل فروش بیشتری خواهد داشت. گرچه، فعلا باید صبر کنیم و در حال حاضر همه چیز در حد آرزوی کاربران است.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا