موبایل

سامسونگ در حال ساخت یک ردیاب اشیاء به اسم گلکسی اسمارت تگ است

ظاهرا سامسونگ قصد دارد برند گلکسی خود را از گذشته حتی بیشتر توسعه دهد و این دفعه محصول جدید این شرکت یک ردیاب اشیاء هوشمند شبیه به ردیاب بلوتوثی تایل (Tile) است.

به نظر ما این محصول هماهنگ با قابلیت SmartThings Find سامسونگ کار خواهد کرد که اخیرا معرفی شده بود. این قابلیت می‌تواند محصولات سازگار گلکسی را با دقت بیشتری پیدا کند و محصول گلکسی اسمارت تگ (Galaxy Smart Tag) در پیش رو، یکی از آن‌ها خواهد بود.

اما این محصول همچنین با توجه به اسمی که دارد به احتمال قریب به یقین یک ردیاب اشیاء هوشمند و رقیب تایل نیز خواهد بود. گلکسی اسمارت تگ مورد تایید مقامات اندونزی با شماره مدل EI-T5300 قرار گرفته است.

سامسونگ در حال ساخت یک ردیاب اشیاء به اسم گلکسی اسمارت تگ است

البته باید توجه کنید این اولین ردیاب اشیاء سامسونگ نیست و این افتخار را باید به ردیاب SmartThings با قابلیت اتصال به شبکه LTE داد که دو سال قبل رونمایی شده بود.

در حال حاضر مشخص نیست نحوه اتصال Galaxy Smart Tag مانند سایر محصولات مشابه در بازار بلوتوثی است یا قابلیت‌های ارتباطی بیشتر مانند باند فوق سریع (UWB)، LTE و GPS نیز دارد.

گرچه، جای تعجب نخواهد داشت اگر این محصول در اواسط ژانویه به همراه اعضای خانواده گلکسی اس ۲۱ رونمایی شود، بنابراین طی هفته‌های آینده اخبار بیشتری از آن خواهیم شنید.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا