موبایل

آیا برنامه‌های سامسونگ برای سری گلکسی نوت ۲۰۲۱ فرق نکرده است؟

براساس اخباری که به گوش می‌رسد، گوشی گلکسی اس ۲۱ اولترا انتظار می‌رود در ژانویه ۲۰۲۱ به بازاز بیاید و ممکن است اولین عضو سری اس سامسونگ باشد که از قلم اس پن پشتیبانی می‌کند.

گزارش‌های اخیر همچین ادعا می‌کنند گوشی گلکسی زد فولد ۳ که در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ به بازار می‌آید، ممکن است اولین دستگاه در سری فولد سامسونگ با پشتیبانی از این قلم معروف باشد.

این گزارش‌ها همچنین اشاره می‌کنند سامسونگ ممکن است سال آینده سری گلکسی نوت را وارد بازار نکند، چون دستگاه‌های مورد نظر از این قلم پشتیبانی می‌کنند.

حالا روز گذشته گزارش در نشریه کره‌ای ET News منتشر شده است که خبر می‌دهد سامسونگ سال آینده گلکسی نوت ۲۱ را عرضه خواهد کرد.

طی چند سال گذشته، سامسونگ ۲ مدل را برای سری پرچم‌دار نوت خود معرفی کرده است. اما، گزارش جدید با نقل قول از منابع اطلاعاتی خود ادعا می‌کند امسال تنها یک مدل از گلکسی نوت ۲۱ وجود خواهد داشت.

هنوز مشخص نیست که آیا این گوشی آخرین عضو خانواده سری نوت سامسونگ خواهد بود یا خیر.

آیا برنامه‌های سامسونگ برای سری گلکسی نوت 2021 فرق نکرده است؟

گزارش جدید با شایعات اخیر همخوانی دارد که زد فولد ۳ از قلم اس پن پشتیبانی خواهد کرد. ظاهرا Galaxy Z Fold 3 یک جایگاه اختصاصی برای قرارگیری این قلم دارد.

اینطور به نظر می‌رسد که غول کره‌ای قصد دارد کاربران نوت خود را به سمت سری زد فولد بکشاند. گرچه، با توجه به زمان رونمایی از گلکسی نوت‌ها در نیمه دوم سال میلادی، باید منتظر اخبار جدید بمانیم.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا