موبایل

سامسونگ قصد دارد تلفن هوشمندی با دوربین سلفی پاپ آپ طراحی کند

سامسونگ در گذشته تلاش کرده بود دوربین سلفی تلفن های هوشمند خود را از روی صفحه نمایش حذف کند. اما به نظر می رسد این بار قرار است این تلاش ها به نتیجه ختم شود. وبسایت OnLeaks and Pigtou مقاله ای را منتشر کرده است که در آن اطلاعات مربوط به یک تلفن هوشمند سامسونگ (احتمالا یکی از مدل های سری Galaxy A) با دوربین سلفی پاپ آپ ارائه شده است. بنابراین همانند OnePlus 7 Pro و بعضی از مدل های مشابهی که اخیرا عرضه شده اند، دوربین سلفی در گوشی جدید سامسونگ نیز قرار است داخل بدنه قرار گیرد تا صفحه نمایشی یکدست و بدون حفره به دست آید.

هنوز جزییات دقیق این گوشی منتشر نشده است. با این حال تصویری از قسمت پشتی آن در گزارش مذکور وجود دارد که نشان می دهد این دستگاه با حسگر اثر انگشت و سیستم دوربین سه گانه در محدوده قیمت متوسط قرار دارد. علاوه بر آن صفحه نمایش ۶.۵ اینچی در این تلفن هوشمند به کار گرفته شده است که یکی از ویژگی های برجسته آن محسوب می شود.
عدم وجود جزییات بیشتر همچنین نشان می دهد که این تلفن هوشمند به این زودی ها معرفی نخواهد شد. اما اگر اطلاعات ارائه شده صحت داشته باشد، می توان نتیجه گرفت سامسونگ با جدیت در حال امتحان کردن راه هایی برای حذف کردن بزل ها، ناچ، و هر گونه پانچ دیگری در تلفن های هوشمند معمولی این برند است و فعلا قصد ندارد این رویه را روی گوشی های پرچم دار خود اجرا کند.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا