موبایل

نام ایرفون‌های تمام بی‌سیم بعدی سامسونگ مشخص شد

سامسونگ دارد آماده می‌شود تا یک جفت ایرباد تمام بی‌سیم دیگر تحت اسم گلکسی بادز معرفی کند، شاید این اتفاق به همراه رونمایی از خانواده گلکسی اس ۲۱ در ماه ژانویه رخ دهد.

پس از گلکسی بادز، بادز پلاس و بادز لایو، حالا باید منتظر بادز پرو باشیم.

نام ایرفون‌های تمام بی‌سیم بعدی سامسونگ مشخص شد

این نام مورد تایید سازمان تایید مخابراتی اندونزی رسیده است تا شماره مدل این محصول نیز یعنی SM-R190 مشخص شود. ایربادهای جدید همچنین مورد تایید سازمان ۳C چین و NRRA کره قرار گرفتند تا مشخص شود با یک محفظه شارژ با باتری ۴۷۲ میلی‌آمپر ساعت به بازار خواهند آمد.

نام ایرفون‌های تمام بی‌سیم بعدی سامسونگ مشخص شد

تمام این مجوزها به این معنا است که این محصول تقریبا آماده عرضه است و بدون شک زمان این اتفاق به خوبی با تاریخ رونمایی اس ۲۱ در اواسط ژانویه همخوانی دارد. با توجه به نام این ایرفون‌ها، تعجب نخواهیم کرد که گلکسی بادز پرو قابلیت حذف نویز فعال داشته باشد که در بازار ایربادهای تمام بی‌سیم واقعی قابلیت بسیار داغی است.

جالب است که شایعات تا به امروز ادعا می‌کردند در کنار خانواده اس ۲۱ از  Galaxy Buds Beyondرونمایی خواهد شد، بنابراین شاید «Beyond» تنها یک نام رمز یا یک نام بازاریابی بوده است که در آخرین دقیقه عوض شده است.

از طرفی سامسونگ ممکن است قصد تولید یک محصول تمام بی‌سیم متفاوت را به این اسم داشته باشد. در حال حاضر هیچ چیزی قطعی نیست.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا