آموزشاینترنت و وب

افزایش فالوور در اینستاگرام و چند روش آسان برای جذب هزاران کاربر

فالوورها، افرادی هستند که مخاطب یک پیج محسوب می‌شوند و تعداد فالوئر در اینستاگرام یکی از معیارهای بررسی یک پیج و میزان موفق بودن آن در جذب مخاطب است. بسیاری از افراد امروزه حاضر هستند برای خرید پیج‌هایی که فالوور بالا دارند رقم‌های کلانی پرداخت کنند و این مسئله اهمیت فالوورها را نشان می‌دهد. با این حال، همیشه نیاز به خرید فالوور نیست و با انجام چند راهکار نیز می‌توانید افزایش فالوور داشته باشید. ما در این مطلب قصد داریم مروری بر افزایش فالوور در اینستاگرام داشته باشیم و ببینیم که چگونه می‌توان با چند راهکار ساده تعداد فالوورهای خود را افزایش داد.

راهکارهایی برای جذب فالوور

بدون شک راه‌های زیادی برای افزایش فالوور وجود دارد و اصلی‌ترین آن‌ها استفاده از استراتژی‌هایی مانند تولید محتوای جذاب و افزایش تعامل با کاربران است. با این حال، در ادامه برخی از راهکارهای موثری را بررسی خواهیم کرد که کمتر به آن‌ها توجه می‌شود.

حساب اینستاگرام خود را در شبکه‌های اجتماعی دیگر به اشتراک بگذارید

هنگام اشتراک حساب اینستاگرام خود در فضای اینترنت، به تمامی شبکه‌های اجتماعی دیگر نیز فکر کنید. حتماً در وب سایت خود، در امضای ایمیل خود و در خبرنامه‌های آنلاین خود به حساب اینستاگرام خود لینک دهید. لازم نیست بخش اعظمی از سایت یا ایمیل را به این مسئله اختصاص بدهید. می‌توانید از یک لوگوی کوچک اینستاگرام و لینک آن استفاده کنید.

اگر در حال تبلیغ یک حساب جدید اینستاگرام هستید، ارسال ایمیل برای دیده شدن پست‌های جذاب، راهی عالی برای سریع گرفتن فالوورهای رایگان اینستاگرام است.

به اشتراک گذاشتن اینستاگرام خود را در فضای واقعی فراموش نکنید. زیر لیوان، پوستر، برگه بسته بندی، کارت ویزیت همگی مکان های بالقوهای برای به اشتراک گذاشتن اکانت اینستاگرام شما هستند و این کار یک روش ساده برای هدایت بیشتر فالوورها اینستاگرام به حساب شما است.

از برچسب نام اینستاگرام استفاده کنید (Nametag)

نام تجاری اینستاگرام شما یک کد قابل اسکن است که به کاربران اینستاگرام اجازه می‌دهد فوراً شما را دنبال کنند. قبلاً گفتیم که حتی روش‌های ارتباطی آفلاین فرصتی برای تبلیغ حساب اینستاگرام شما دارند. برچسب نام اینستاگرام روشی موثر برای تبلیغ حساب خود در روی فضای غیرآنلاین مانند بسته‌بندی محصولات است.

افزایش فالوور در اینستاگرام
برچسب نام شما همچنین یک روش عالی برای افزایش فالوور جدید در زمان واقعی در رویدادها و کنفرانس‌های مختلف است. افرادی که به صورت حضوری با آنها ارتباط برقرار می‌کنید می‌توانند کد شما را اسکن کنند تا شما را دنبال کنند و برای این کار نیازی به جستجو ندارند. برای دسترسی آسان سعی کنید آن را چاپ کرده و در جا مناسبی نگه دارید.

با ضربه زدن روی نماد سه خط در بالای سمت راست پروفایل اینستاگرام و انتخاب Nametag یا QR Code، کیو آر کد یا برچسب نام اینستاگرام خود را پیدا کنید.

صفحه Explore اینستاگرام را هدف بگیرید

برگه Explore همان چیزی است که هنگام کلیک کردن روی نماد ذره بین در پایین برنامه اینستاگرام آن را مشاهده می‌کنید. طبق گفته خود اینستاگرام، این جا جایی است که “می‌توانید عکس‌ها و فیلم‌هایی را پیدا کنید که ممکن است از حساب‌هایی باشند که هنوز دنبال نمی‌کنید.”

افزایش فالوور در اینستاگرام
برگه Explore شامل پست‌های اینستاگرام، استوری و IGTV است. کاربران ابتدا شبکه‌ای از محتوا را که توسط الگوریتم انتخاب شده مشاهده می‌کنند. سپس آنها این امکان را دارند که با استفاده از کانال‌های موضوعی در بالای صفحه، می‌توانید مطالب جدیدی پیدا کنید.

نیمی از حساب‌های اینستاگرام هر ماه از Explore بازدید می‌کنند. این یک فرصت بزرگ برای برندهایی است که می‌خواهند افزایش فالوور داشته باشند.

موقعیت مکانی خود را نشان کنید

هر زمان که عنصر مکان، جایگاه مشخصی در پست یا استوری شما وجود داشته باشد، ارزش افزودن برچسب مکان ارزشمند است. این یک روش آسان دیگر برای افراد برای یافتن محتوای شما در اینستاگرام است.

اگر شغل شما مکان فیزیکی دارد، حتماً آن را برچسب گذاری کنید و مشتریان را به انجام این کار نیز تشویق کنید. سپس کاربران می‌توانند بر روی آن مکان کلیک کرده و تمام عکس‌ها و استوری‌های ارسال شده از فروشگاه، رستوران یا دفتر کار شما را مشاهده کنند. این کار می‌تواند برند شما (و حساب اینستاگرام) را در معرض دید افراد بیشتری قرار دهد.

اگر از یک کنفرانس یا رویداد در حال ارسال پیام هستید، افزودن مکان شما می‌تواند به شما کمک کند با سایر شرکت کنندگان ارتباط برقرار کنید و حساب خود را در معرض دید یک گروه کاملاً هدفمند از فالوورها بالقوه جدید اینستاگرام قرار دهید.

کاربران را منشن کنید

شما می‌توانید کاربران اینستاگرام را که در عکس‌های شما حضور دارند را با ذکر @ در عنوان خود یا با استفاده از قابلیت برچسب گذاری اینستاگرام در پست، منشن کنید. در هر صورت، هنگام انجام این کار، آن‌ها اعلانی دریافت می‌کنند و به صفحه شما می‌آیند.

منشن کردن یک کاربر او را ترغیب می‌کند تا با پست درگیر شود و آن را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارد. پست شما نیز در برگه Tagged in در پروفایل اینستاگرام آنها نشان داده می‌شود. این کار می‌تواند منجر به افزایش فالوورهای شما شود.

همچنین می‌توانید کاربران مربوطه را در استوری اینستاگرام خود برچسب گذاری کنید. سپس، آنها فقط با چند بار لمس گوشی می‌توانند محتوا را در استوری خود دوباره به اشتراک بگذارند. در صورت انجام این کار، همه افرادی که استوری خود را مشاهده می‌کنند نام کاربری شما را می‌بینند و می‌توانند برای ورود به حساب شما کلیک کنند؛ با این حال منشن کردن یک نفر فقط برای جلب توجه او ایده چندان خوبی نیست.

افزایش فالوور در اینستاگرام
سخن پایانی

در این مطلب نگاهی به روش‌های افزایش فالوور در اینستاگرام انداختیم و دیدیم بهترین راه برای این کار چیست. گرفتن فالوور از اینستاگرام چندان دشوار نیست و فقط نیاز به کمی صبر و دانش استفاده از اینستاگرام دارد.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا