بررسی گجت هانقد و بررسیهدفون

بررسی تخصصی سرفیس ایرباد ماکروسافت و هدفون ۲ مایکروسافت

مایکروسافت همواره تلاش کرده است تا با ارائه محصولات خاص خود را متفاوت تر از غول های تکنولوژی معرفی کند. در همین راستا کامپیوتر های سری سرفیس این شرکت آپشن جدیدی به دنیای کامپیوتر های خانگی اضافه کرده اند، و هدفون های سرفیس نیز که تنها دو سال از عرضه آن ها می گذرد با ارائه قابلیت هایی همچون نویز کنسلینگ باعث رقم خوردن تجربه های جدید شده اند.

نویز کنسلینگ

و اما حالا، مایکروسافت قصد دارد با عرضه سرفیس ایرباد ماکروسافت (۲۰۰ دلاری) و هدفون ۲ (۲۵۰ دلاری) گام دیگری در جهت متمایز بودن بردارد. در این دو محصول آسودگی کاربر از لحاظ ارگونومیکی مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است، و علاوه بر سهولت در کاربری، کیفیت بالای آن ها نیز تضمین شده است.

نویز کنسلینگ

سرفیس ایرباد یکی از عجیب ترین هدفون های بی سیم موجود است که مشخصا دقت بالایی به طراحی بدنه آن ها اختصاص داده شده است. سری پلاستیکی این هدفون ها خمیده است و باعث ایجاد احساس بد در گوش نمی شود. همچنین بر خلاف بسیاری از هدفون های بی سیم، سرفیس ایرباد کاملا وارد مجرای گوش نمی شود (آن را مسدود نمی کند) و اجازه می دهد مقداری از صدای بیرون شنیده شود. با این حال کیفیت صدا در این طراحی حفظ شده است.

سرفیس ایرباد مایکروسافت

نقاط قوت سرفیس ایرباد

• صدای مطلوب

• نویز کنسلینگ

• طراحی ارگونومیک

• باتری با طول عمر بالا

نقاط ضعف سرفیس ایرباد

بعضی از هدفون های بی سیم گران تر ممکن است کیفیت صدای بهتری داشته باشند.

هدفون

جمع بندی

جدیدترین هدفون های بی سیم مایکروسافت با نام سرفیس ایرباد مایکروسافت دارای کیفیت صدای مطلوب هستند و قابلیت نویز کنسلینگ را ارائه می دهند. این هدفون ها همچنین به خوبی داخل گوش قرار می گیرند و طراحی ارگونومیک آن ها راحتی کاربر را تضمین می کند. قیمت این دو محصول نیز ۱۰۰ دلار ارزان تر از قبل است.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
engadget

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا