استارتاپاینترنت و شبکهکسب و کار

ابزار ویرایشگر ویدیویی در آپدیت جدید تلگرام

آپدیت جدید تلگرام یک ابزار ویرایش ویدیو کاربردی به قابلیت های این پیام رسان اضافه کرده است. این ابزار علاوه بر امکانات ویرایشی متنوع به کاربران اجازه می دهد استیکر های انیمیشنی به تصاویر و ویدیو ها اضافه کنند.

طبق ادعای تلگرام، این ابزار قدرتمند ترین ویرایشگر ویدیویی است که تا می تواند در کالبد یک اپلیکیشن پیام رسان گنجانده شود، به طوری که با استفاده از امکانات متنوع آن می توان تغییرات گسترده ای روی ویدیو ها اعمال کرد. بهبود کیفیت تصویر و تنظیم پارامتر هایی همچون روشنایی و اشباع رنگ در ویدیو ها تنها گوشه ای از قابلیت های این ابزار ویرایشی هستند. علاوه بر آن امکان طراحی روی ویدیو ها با استفاده از قلم مجازی فراهم شده است، و امکان زوم کردن برای دستیابی به دقت بیشتر وجود دارد.

شاید یکی از جذاب ترین قسمت های ویرایشگر جدید تلگرام امکان اضافه کردن استیکر های متحرک انیمیشنی به ویدیو ها و عکس ها باشد. با استفاده از این قابلیت به راحتی می توان تصاویر را با یک یا چند استیکر ترکیب نموده و آن را به گیف تبدیل کرد.

ویدیو

یکی دیگر از تغییراتی که پس از نصب آپدیت جدید تلگرام مشهود خواهد بود، بهبود در قسمت پنل گیف ها است. به عنوان مثال، دو بخش جدید به ترتیب برای گیف های ترند شده (محبوب ترین گیف ها در میان کاربران) و گیف هایی که اخیرا مورد استفاده قرار گرفته اند اضافه شده است، تب ها بر اساس گروه های اموجی دسته بندی شده اند، و سرعت بارگذاری گیف ها در هر تب افزایش پیدا کرده است.

در آپدیت جدید همچنین دسته بندی چت ها در پوشه های مجزا آسان تر شده است، و فضای اشغال شده توسط نسخه های اندرویدی تلگرام بهینه سازی می شود.

این آپدیت اولین به روزرسانی تلگرام بعد از اضافه شدن امکان تماس های گروهی در ماه آوریل است.

  نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن