موبایل

آیفون ۱۲ دیرتر از موعد رونمایی خواهد شد : ادعای تولید کننده پردازنده

به نظر می رسد شایعاتی که در چند ماه گذشته مطرح شده بودند در واقع حقیقت دارند و این آیفون ۱۲ کمی دیرتر از زمان همیشگی (هفته دوم ماه سپتامبر) معرفی خواهد شد.

اخیرا Broadcom به عنوان تولید کننده پرازنده آیفون ۱۲ در گزارش مالیاتی خود به بازرسان و آنالیزور ها اعلام کرده است که چرخه تولید پردازنده های این شرکت با وقفه مواجه شده است. البته در این گزارش اشاره مستقیمی به پردازنده مخصوص تلفن های هوشمند آیفون نشده است، اما عبارت “شرکت بزرگ تولید کننده تلفن همراه در آمریکای شمالی” در میان مشتریانی که قرار بوده این پردازنده های Broadcom را دریافت کننده دیده می شود.

بنابراین به احتمال زیاد تلفن های آیفون جدید شرکت اپل اواخر سپتامبر یا در طول اکتبر معرفی خواهند شد و سپس در نوامبر در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت. با وجود اینکه بعید به نظر می رسد اپل تا ماه نوامبر برای فروش گوشی هوشمند جدید خود صبر کند، نباید فراموش کرد که در سال ۲۰۱۷ نیز iphone X در ماه نوامبر عرضه شد.

شرکت Apple یکی از مهم ترین مشتریان Broadcom است و در همین ژانویه گذشته قراردادی به ارزش ۱۵ میلیارد دلار با این تولید کننده سخت افزار ثبت کرده است که عمدتا شامل قطعات سخت افزاری بی سیم برای گوشی های آیفون می باشد.

به عنوان مثال، قطعات سخت افزاری وای فای، بلوتوث، و یک چیپست RF در آیفون ۱۱ توسط Broadcom تولید شده است.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا