موبایل

کاربران تا ۲ سال دیگر باید طراحی بریدگی زشت نمایشگر آیفون را تحمل کنند

اپل هفته آینده را همانطور که قبلا گزارش دادیم به مراسمی اختصاص داده است که انتظار داریم در آن از ۴ مدل آیفون جدید رونمایی کند.

شایعات در مورد حفره یا بریدگی‌های مختلف نمایشگر این گوشی صحبتی نمی‌کنند، تا فرض کنیم سری آیفون ۱۲ بریدگی عریض را که در طول سه سال گذشته بخشی از نمایشگر آن بوده است، حفظ خواهد کرد.

یکی از کاربران با سابقه درخشان توئیتر با نام کاربری Ice Universe با فرستادن یک توئیت گفته است این بریدگی نه تنها روی آیفون ۱۲، بلکه آیفون‌های ۲۰۲۱ سری ۱۳ نیز خواهد ماند، گرچه اندازه آن سال آینده کمی کوچک‌تر خواهد شد.

ما می‌دانیم خیلی خیلی زود است در مورد گوشی پیش‌بینی کنیم که انتظار می‌رود ۱ سال بعد معرفی شود، ولی اطلاعات Ice Universe در گذشته قابل اعتماد بوده و اطلاعات درستی را داده است.

بنابراین خبر فعلی او نیز ممکن است صحت داشته باشد.

اپل بدون شک مانند سایر شرکت‌ها طراحی‌ نمایشگرهای با بریدگی قطره‌ای شکل و حفره‌ای را در پیش نگرفته است و یک مرتبه دیگر به استفاده از حسگر فیس آی‌دی ادامه خواهد داد.

اهالی کوپرتینو یقینا به این طراحی اطمینان دارند و نمی‌خواهند از راه‌ حل‌های دیگر از جمله یک بریدگی قرصی شکل مانند هوآوی استفاده کنند که داخل آن تمام ابزار لازم تشخیص چهره جا می‌گیرد.

به نظر ما اپل به استفاده از این بریدگی مشهور و زشت تا زمانی که استفاده از دوربین زیر نمایشگر رایج شود، ادامه خواهد داد.

چون در حال حاضر تنها گوشی ZTE Axon 20 5G چنین دوربینی را دارد و فقط داخل بازار چین پیدا می‌شود.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا