موبایل

گلگسی زد فلیپ جدید دارای سیستم دوربین سه گانه خواهد بود

 

با وجود اینکه هنوز زمان زیادی تا معرفی رسمی نسل جدید تلفن هوشمند Galaxy Z Flip باقی مانده است، به نظر می رسد تغییر و تحولات روی طراحی و ساختار این مدل شروع شده است. در حال حاضر گواهی ثبت طراحی این مدل در موسسه WIPO نشان می دهد سامسونگ دو طرح احتمالی برای نسل بعدی گلکسی زد فلیپ در نظر گرفته است که هر دو شامل سه عدد دوربین در قسمت پشت گوشی هستند.

سامسونگ اخیرا از تلفن هوشمند تاشو خود با نام Galaxy Z Flip ۵G رونمایی کرد. این مدل که به اینترنت نسل پنجم مجهز است، طبق شایعات برای عرضه در روز های پایانی امسال آماده می شود.

در طرح اول سه دوربین به صورت افقی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و سایز صفحه نمایش مخصوص نوتیفیکیشن ها به علت کمبود جا کاهش یافته است. در طرح دوم اما سیستم دوربین به صورت عمودی طراحی شده است تا فضای بیشتری در اختیار نمایشگر مخصوص نوتیفیکیشن ها قرار گیرد، و در نتیجه ابعاد این صفحه نمایش اولد بزرگتر شود.

سامسونگ
متاسفانه این اسناد اطلاعات بیشتری را ارائه نمی دهند و قطعی بودن طرح های نشان داده شده در آن ها هنوز تایید نشده است. با این حال می توان نتیجه گرفت که سامسونگ در نهایت احتمالا طرحی را انتخاب خواهد کرد که بتواند سه دوربین را در قسمت پشت گلکسی زد فلیپ جای دهد.

از سوی دیگر بسیاری از تلفن های هوشمند پرچم دار موجود حداقل دارای سه لنز مجزا در سیستم دوربین هستند و بعید نیست که Galaxy Z Flip جدید سامسونگ هم چنین الگویی را در پیش بگیرد.

هنوز هیچ اعلامیه رسمی در مورد عرضه Galaxy Z Flip ۵G از طرف سامسونگ منتشر نشده است. با این حال می توان پیش بینی کرد عرضه این محصول به صورت محدود و فقط در بازار هایی که می توانند خدمات اینترنت نسل پنجم ارائه دهند صورت می پذیرد.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا