موبایل

سامسونگ در سال ۲۰۲۱ سه گوشی تاشو وارد بازار خواهد کرد

این اولین مرتبه‌ای نیست که چنین خبری می‌شنویم، ولی گزارشی که توسط محققان پنل‌های نمایش اولد شرکت UBI Research  منتشر شده است ادعا می‌کند سامسونگ در سال ۲۰۲۱، سه دستگاه تاشو وارد بازار خواهد کرد.

با توجه به این که غول کره‌ای توجه خود را روی تلاش بیشتر برای توسعه این محصولات خاص گذاشته است، سری نوت باید این بین قربانی شود و در سال بعد میلادی سه گوشی گلکسی زد فولد ۳، زد فولد لایت و زد فلیپ ۲ وارد بازار خواهند شد.

این گزارش همچنین جزئیاتی را در مورد نمایشگرهای این دستگاه‌ها فاش کرده است.

سامسونگ در سال 2021 سه گوشی تاشو وارد بازار خواهد کرد

هر سه این دستگاه‌ها از نسل بعدی نمایشگرهای تاشو UTG (شیشه فوق‌العاده نازک) استفاده خواهند کرد و به کمک فناوری LTPO مصرف توان را کاهش می‌دهند.

گرچه، زد فولد ۳ متفاوت با سایر برادران خود است و یک دوربین سلفی زیر نمایشگر دارد. گرچه اندازه نمایشگر آن از ۷ اینچ به ۶.۷ اینچ کاهش پیدا خواهد کرد.

نمایشگر خارجی نیز در محدوده ۴ اینچ خواهد بود، بنابراین احتمالا این گوشی از گلکسی زد فولد ۲ کوچک‌تر باشد.

گوشی گلکسی زد فولد لایت نمایشگر با مشخصات مشابه (احتمال بدون فناوری دوربین زیر نمایشگر)  به همراه سخت‌افزار ارزان‌تر دارد تا قیمت آن نیز کمتر باشد.

در نهایت نسل بعدی زد فلیپ یک نمایشگر تاشو ۶.۷ اینچی مشابه، اما یک نمایشگر خارجی بزرگ‌تر ۳ اینچی دارد. اگر بخواهیم مقایسه کنیم نمایشگر خارجی نسل ابتدایی زد فلیپ فقط ۱.۱ اینچی است.

این گزارش همچنین مجددا اخبار قبلی را تایید می‌کند و می‌گوید گوشی زد فولد ۳ از قلم اس پن پشتیبانی خواهد کرد.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا