آموزشبرنامه اندرویدتلفن هوشمند / تبلتمعرفی نرم افزارنرم‌افزار و اپلیکیشن

برنامه لاکی پچر چیست و آیا نصب آن خطری ندارد؟ برنامه Lucky Patcher

آیا دنبال یک اپلیکیشن مناسب هستید که تمام منابع داخل بازی‌ها، تمام شخصیت‌ها و مراحل را باز کند و بتوانید به خریدهای درون برنامه‌ای به رایگان دسترسی داشته باشید؟ از طرف دیگر ممکن است دنبال راهی باشید که مستقیما به رایگان اپلیکیشن‌های پولی را از پلی استور دانلود کنید. واقعا این امکان وجود دارد که بتوانید به شکل قابل توجهی منابع داخل بازی خود را مانند الماس‌ها و سکه‌ها افزایش دهید و بدون هر نوع هزینه‌ای کارهای جالب دیگری انجام دهید. ولی شاید بپرسید چطور؟ با برنامه لاکی پچر ( Lucky Patcher ) که می‌خواهیم در این مطلب در مورد آن صحبت کنیم. پس تا انتها همراه کیمیانو باشید.

برنامه لاکی پچر چیست؟

برنامه لاکی پچر

لاکی پچر یک اپلیکیشن «تغییردهنده» (modifier) برای دسترسی نامحدود به بازی‌ها و پلی استور است. این برنامه قابلیت‌های متعددی دارد که ممکن است سال‌ها دنبال آن بوده باشید.

بخواهیم خلاصه بگوییم، این بهترین برنامه‌ای است که به کمک آن تجربه گیمینگ در اندروید را به سطح دیگری برسانید و بهترین اپلیکیشن‌های پولی را رایگان تهیه کنید.

برنامه لاکی پچر
بدون شک، شما نیز با ما موافق هستید که تبلیغات روی لذت از بازی تا حد زیادی تاثیر منفی می‌گذارند. اما، برنامه لاکی پچر می‌تواند تمام این تبلیغات را مسدود کند و بهترین تجربه را برای گیمینگ و استفاده از سایر اپلیکیشن روی دستگاه اندرویدی شما به ارمغان بیاورد.

به عبارت دیگر، شما بهترین حس استفاده از دستگاه خود را تا زمانی که لاکی پچر نصب نکردید، تجربه نخواهید کرد!

کاربردهای برنامه لاکی پچر

اگر از ما در مورد قابلیت‌های این برنامه بپرسید، به نظر ما تا صبح طول می‌کشد تمام آن‌ها را بگوییم. اگر بپرسید «چه کاری می‌توانم با لاکی پچر انجام دهم؟»

پاسخ کوتاه این است: بستگی به خود شما دارد و پاسخ طولانی: به تقریبا هر چیزی که می‌خواهید دسترسی خواهید داشت. این انتخاب خود شما است چه کاری انجام دهید.

گرچه، Lucky Patcher اپلیکیشنی است که شما را زمان استفاده از هر اپلیکیشنی روی دستگاه اندرویدی‌تان در حالت «خدا» قرار می‌دهد.

در رابطه با بازی‌ها، می‌توانید سکه، الماس و سایر منابع را رایگان به دست آوردید. می‌توانید تمام مراحل و شخصیت‌ها را از قفل خارج کنید که برای انجام آن در دنیای واقعی به پول زیادی نیاز دارید.

می‌خواهید بدانید بهترین بخش ماجرا چیست؟

حتی می‌توانید از پلی استور مستقیما بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، اپلیکیشن‌های پولی را رسما دانلود کنید.

این اپلیکیشن بخش صورت حساب و امنیت پلی استور را زمان خرید هر نوع اپلیکیشن پولی دور می‌زند. واقعا اوضاع خیلی بهتر است زمانی که دستگاه اندرویدی شما از هر نوع تبلیغاتی در امان باشد.

فقط تصور کنید زمان استفاده از اپلیکیشن‌ها هیچ نوع تبلیغات یا پاپ‌آپی را نمی‌بینید و نیازی نیست یک ویدئوی تبلیغاتی مشاهده کنید تا وقت با ارزشتان از بین برود.

چطور این کار امکان‌پذیر است؟

همان قانون این جا نیز وجود دارد. برنامه لاکی پچر قابلیت نشان دادن تبلیغات را دور می‌زند تا تجربه گیمینگ شما بی‌دردسر و لذت‌بخش باشد.

خود ما واقعا می‌دانیم استفاده از اپلیکیشن‌ها بدون دیدن تبلیغات آزاردهنده، چه حالی دارد.

برنامه لاکی پچر
آیا تا حالا به این فکر افتادید که از نسخه‌های پرو اپلیکیشن‌های متفاوت استفاده کنید؟ آیا واقعا می‌دانید استفاده از نسخه پرو یک اپلیکیشن چه لذتی دارد؟ لاکی پچر در این جا نیز مفید می‌تواند باشد.

این برنامه به شما اجازه خواهد داد فقط با چند کلیک از نسخه‌های پرو هر اپلیکیشنی استفاده کنید.

بدون شک از قابلیت‌های این اپلیکیشن هیجان‌زده شدید، ولی این پایان کار نیست. تیم سازنده برنامه لاکی پیچر منظم آن را به‌روزرسانی می‌کنند و تقریبا تمام این آپدیت‌ها با قابلیت‌های جدید همراه هستند.

معرفی چند بازی که لاکی پچر آن‌ها را پچ کرده است

تیم سازنده این اپلیکیشن، محبوب‌ترین بازی‌های تاریخ را همیشه پچ می‌کنند. پس از چند روز انتشار یک بازی محبوب، می‌توانید مطمئن باشید که فورا در این برنامه پچ خواهد شد.

تعدادی از این بازی‌ها را معرفی می‌کنیم.

بازی موج‌سواران مترو ( Subway Surfers )

برنامه لاکی پچر

این بازی از همان ابتدا محبوب‌ترین بازی تقریبا برای تمام کاربران اندروید بوده است. تیم طراحی این بازی به نحوی آن را ساخته است که یک منبع درآمدزایی عالی برای آن‌ها باشد.

در واقع این بازی از شما غیر مستقیم می‌خواهد برای کسب سکه و الماس بیشتر، دست به جیب شوید.

گرچه، نیازی به هزینه نیست چون برنامه لاکی پچر را می‌توانید روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید و با استفاده از آن می‌توانید سکه‌ها و الماس‌ها را رایگان به دست آورید.

بدون این که وقت و هزینه صرف کنید، می‌توانید تمامی آیتم‌های قفل شده را باز کنید و بیشترین لذت را از این بازی جذاب ببرید.

بازی تکامل کوسه گرسنه ( Hungry Shark Evolution )

برنامه لاکی پچر
یکی دیگر از بازی‌هایی که طرفدار زیادی دارد. بدون شک دوست دارید این بازی را با بهترین کوسه‌ها و بهترین سلاح‌ها تجربه کنید.

تجربه انجام این بازی زمانی که تمام قابلیت‌هایش را از قفل خارج می‌کنید، عالی است.

برنامه لاکی پچر این قابلیت‌ها را برایتان فراهم می‌کند:

• دیگر نیازی نیست برای باز کردن ماهی‌های داخل بازی سال‌ها صبر کنید.

• نیازی به هزینه نیست، چون Lucky Patcher کنار شما است و فقط کافی است بازی را پچ کنید!

چند بازی دیگری که تیم سازنده این برنامه پچ کردن به اسم زیر هستند:

Injustice: Gods Among Us

 Tiny Troopers 2: Special Ops

 Tower Madness 2: 3D Defense

پیش‌نیازهای استفاده از برنامه Lucky Patcher

تنها چیزی که برای استفاده از این برنامه نیاز دارید روت کردن دستگاه اندرویدی‌تان است که با استفاده از اپلیکیشن‌هایی مانند KingRoot و TowelRoot ساده است، حتی اگر یک کاربر حرفه‌ای نباشید.

زمانی که برنامه لاکی پچر را نصب و اجرا کردید، فهرستی از تمام اپلیکیشن‌هایی را که نصب کردید به همراه کارهایی که می‌توانید با آن‌ها انجام دهید و همچنین یک کد رنگی خواهید دید که سازگاری این ابزار را با انجام کارهای خاص نشان می‌دهد.

این رنگ‌ها را برایتان توضیح می‌دهیم.

     • سبز: برنامه را می‌توان ثبت و ارتباط آن را با گوگل پلی قطع کرد.

     • زرد: یک پچ خاص برای آن وجود دارد.

     • آبی: شامل تبلیغات گوگل می‌شود.

     • بنفش: یک اپلیکیشن استارتاپ سیستمی

     • نارنجی: یک اپلیکیشن سیستمی

     • قرمز: امکان تغییر وجود ندارد.

آیا استفاده از برنامه لاکی پچر امن است؟

ممکن است صحبت‌هایی در جاهای مختلف در مورد نصب و استفاده از این برنامه شنیده باشید. دستگاه اندرویدی‌تان ممکن است همچنین آن را به عنوان یک ویروس یا بدافزار معرفی کند و شاید علت آن برایتان سوال باشد.

برنامه لاکی پچر
در واقع لاکی پچر یک برنامه تغییردهنده است، بنابراین برای پچ کردن برنامه‌ها طبق نیازهای کاربر در کد منبع آن‌ها تغییراتی می‌دهد.

بنابراین برنامه لاکی پچر امن است و افراد زیادی از آن بدون مشکل استفاده می‌کنند و هیچ شکایتی از آن در محیط آنلاین پیدا نخواهید کرد.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا