برنامه اندرویدنرم‌افزار و اپلیکیشن

حداکثر تعداد اعضا در تماس های گروهی واتساپ افزایش می یابد

قرار است حداکثر تعداد افرادی که می توانند در تماس های گروهی واتساپ شرکت کنند دو برابر شود.

بنابراین هشت نفر می توانند به صورت همزمان در یک تماس گروهی شرکت کنند.

این در حالی است که تاکنون فقط‌ چهار نفر می توانستند در تماس های گروهی واتساپ حضور داشته باشند. مارک زاکربرگ، مدیر عامل شرکت فیسبوک که به عنوان مالک اپلیکیشن پیام رسان واتساپ نیز شناخته می شود، از طریق توییتی این تغییر را تایید کرده است.

ویل کزکارت، مدیر اجرایی واتساپ اعلام کرده است هفته آینده آپدیت جدیدی برای نسخه های Android و iOS واتساپ منتشر می شود که در‌ آن حداکثر تعداد شرکت کنندگان در تماس های گروهی این اپلیکیشن به هشت نفر افزایش پیدا کرده است.

گفته می شود روزانه بیش از ۷۰۰ میلیون نفر از طریق واتساپ و مسنجر تماس برقرار می کنند. در بعضی از کشور ها تعداد تماس های برقرار شده توسط این اپلیکیشن ها همزمان با شیوع ویروس کرونا دو برابر شده است. به همین دلیل مارک زاکربرگ می گوید:

“برای اینکه کاربران بتوانند به راحتی با اعضای خانواده و گروه دوستان خود در تماس باشند، تصمیم گرفته ایم تعداد افرادی که می توانند همزمان در یک تماس ویدیو‌یی شرکت کنند را از چهار نفر به هشت نفر افزایش دهیم.”

در این روز ها که ویروس کرونا بسیاری از مردم را خانه نشین کرده است، فیسبوک برنامه های دیگری نیز برای خدمات دهی به کاربران دارد. علاوه بر افزایش تعداد مشارکت کنندگان در تماس های واتساپی، این شرکت قصد دارد Messenger Room را معرفی کند، ابزار تماس ویدیویی که می تواند رقیبی جدی برای زوم باشد.

اینستاگرام کیمیانو

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا