موبایل

طراحی پنل پشتی و ظرفیت باتری پرچم‌دارهای ۲۰۲۰ شیائومی لو رفت

طبق گزارش‌هایی که اخیرا شنیده می‌شوند دو گوشی Mi 11 و Mi 11 Pro شیائومی در راه هستند، بنابراین بدون شک هر روز باید منتظر خبر جدیدی از آن‌ها باشیم. کاربر معروف شبکه اجتماعی ویبو Digital Chat Station به اسناد تایید باتری این دو گوشی از سوی سایت ۳C دست پیدا کرده است تا ظرفیت و فناوری شارژ آن‌ها را لو دهد.

طراحی پنل پشتی و ظرفیت باتری پرچم‌دارهای 2020 شیائومی لو رفت

براساس این فهرست، ظرفیت باتری برای دو گوشی Mi 11 Pro و Mi 11 به ترتیب ۲۴۸۵ و ۲۳۹۰ میلی‌آمپر ساعت ذکر شده است. گرچه، این اعداد بعید است به تنها فقط یکی از باتری‌ها اشاره کند، چون شیائومی احتمالا این دو گوشی را با سرعت شارژ سریع ۵۵ وات وارد بازار خواهد کرد و به همین علت باید باتری به دو قسمت تفسیم شود.

بنابراین، ظرفیت واقعی هر دو ۴۷۸۰ و ۴۹۷۰ میلی‌آمپر ساعت است، در حالی که مقدار رایج برای هر دو انتظار می‌رود تقریبا ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت باشد.

این کاربر همچنین اشاره می‌کند شارژ هر دو گوشی به کمک این فناوری باید در عرض ۳۵ دقیقه کاملا پر شود.

علاوه بر این، دو تصویر جدید از قاب محافظ این دو گوشی به بیرون درز کرده است. این تصاویر نشان می‌دهند گوشی Mi 11 از یک مجموعه دوربین سه‌گانه با یک برآمدگی مربعی شکل استفاده می‌کند.

مدل پرو از سوی دیگر یک مجموعه دوربین مستطیلی شکل دارد که داخل آن ۴ دوربین قرار می‌گیرد و یکی از آن‌ها طبق این تصویر از نوع پریسکوپ انتخاب شده است.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا