موبایل

جزئیات نمایشگر و دوربین گوشی Mi 11 Pro به بیرون درز کرد

جزئیات بیشتری در مورد سری پرچم‌دار Mi 11 شیائومی به بیرون درز کرده است. پس از گزارش که اخیرا منتشر کردیم که مدل پرو یک نمایشگر با دقت +QHD و نرخ تازه‌سازی تصویر ۱۲۰ هرتز خواهد داشت، اطلاعات بیشتری در مورد نمایشگر و همچنین دوربین این مدل به بیرون درز کرده است.

به گفته کاربر شبکه اجتماعی ویبو با نام کاربری Digital Chat Station، دوربین اصلی یک حسگر ۵۰ مگاپیکسل است و کنار آن آن یک دوربین تله‌فوتو ۱۲ مگاپیکسل نیز به چشم خواهد خورد.

مدیریت بخش نرم‌افزاری به عهده لانچر MIUI 12 است که براساس تصویری که از نسخه بتای یک فرم‌ویر داخلی گرفته شده است، ویژگی‌هایی مانند پشتیبانی از MEMC و بهبودهایی در زمینه AI HDR دارد.

جزئیات نمایشگر و دوربین گوشی Mi 11 Pro به بیرون درز کرد

شیائومی در حال کار روی قابلیت‌هایی است تا کیفیت تصاویر و ویدئوها را افزایش دهد. استفاده از هوش مصنوعی به این گوشی اجازه می‌دهد شیء جلوی دوربین را تشخیص خواهد و افکت HDR مورد نیاز را لحاظ کند، قابلیتی که به گفته این کاربر گوشی Find X2 Pro اوپو دارد.

این کاربر معروف چینی در مورد دوربین کاملا مطمئن نیست از چه حسگری برای لنز تله‌فوتو استفاده خواهد شد، به عبارت دیگر دقت اصلی آن می‌تواند ۱۲ مگاپیکسل باشد یا یک حسگر ۴۸ مگاپیکسل که به کمک فناوری ترکیب پیکسل و استفاده از یک فیلتر Quad Bayer تصاویری با این دقت بگیرد.

گرچه، او مطمئن است که این مشخصات برای گوشی Mi 11 Pro است و گوشی Mi 11 از یک ترکیب دوربین احتمالا متفاوت استفاده خواهد کرد.

اینستاگرام کیمیانو
منبع
gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا