برنامه اندرویدموبایل

کاربران Galaxy Z Flip تجربه بهتری از یوتیوب خواهند داشت

گوگل تصمیم گرفته است آپدیت جدیدی برای اپلیکیشن اندرویدی یوتیوب منتشر کند. در این نسخه جدید از حالت فلکس تلفن های هوشمند تاشو پشتیبانی می شود. به این ترتیب کاربران سامسونگ Z Flip می توانند ویدیو را در‌ نیمه بالایی صفحه نمایش مشاهده کنند و به نظرات و سایر بخش ها در نیمه پایینی دسترسی داشته باشند. به عبارت دیگر کاربر می تواند همزمان با مشاهده ویدیو به خواندن توضیحات و نظرات، و همچنین بررسی سایر ویدیو های مرتبط بپردازد.

سامسونگ

البته حالت Flex mode در گوشی های تاشو نقاط ضعفی نیز دارد. به عنوان مثال ابعاد ویدیو حتی در حالت تمام صفحه کوچک باقی می ماند. علوه بر آن فضای محدودی برای ثبت نظر فراهم می شود، چرا که فقط نیمی از صفحه نمایش به بخش نظرات و کیبورد اختصاص داده شده است. با این حال ممکن است افرادی وجود داشته باشند که کمبود های ذکر شده را بپذیرند تا مجبور نباشند حین مشاهده ویدیو های یوتیوب گوشی را با دست نگه دارند، یا بدون خارج شدن از تصویر بتوانند از اطلاعات اضافی بهره مند شوند.

لازم به ذکر است که سامسونگ سعی می کند بر این نکته تاکید داشته باشد که آپدیت جدید اپلیکیشن اندرویدی یوتیوب “در سطح سیستم عامل” مورد طراحی مجدد قرار گرفته است تا با مدل Z Flip سازگار شود.

اینستاگرام کیمیانو

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا